X
X
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

 

Bian Dijital Medya ve Pazarlama Ltd. Şti firmasının ilk adımları 2008 yılında atıldı. O yıllarda Hürriyet - Ülker - TTnet - Şölen - YKM - Vodafone - Turkcell gibi birçok Ulusal ve Global markanın Sakarya ve Sakarya Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilen kısa ve uzun süreli projelerinin yönetilmesi, Bahar Şenliği - Konser - Günlük Aktivite ve Dağıtım süreçlerinin organizasyonu üzerinde çalışmalarımız oldu.

Yaklaşık 5 yıllık bu süreç sonunda Kurumsallaşma Süreçlerine dahil olan firmamız önce Şahıs Firması sonrasında da Limited Şirketi yapısına geçiş yapmıştır.

Bu süreçler içerisinde Google Adwords - Meta Ads gibi reklam süreçlerinin yönetilmesi, Sosyal Medya Yönetimleri, Grafik ve Video Tasarım süreçleri gibi Dijital Pazarlamanın birçok noktasında iş ortaklarına hizmet sunmuştur.

2022 yılı itibari ile e-Ticaret tarafına ağırlık veren firmamız Sakarya'nın köklü firmalarına e-Ticaret Danışmanlığı ve e-Dönüşüm Danışmanlığı hizmeti sunmakta, Kendi bünyesinde yer alan ekibi ile de farklı ürün grupları ve alt markaları üzerinden kendi ürettiğimiz ürünlerin ve toptan alınan ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz.

 

  • Saha Etkinlikleri, Organizasyonlar
  • Web Sitesi Tasarımı - Kurulumu ve Yönetimi
  • Alan Adı ve Hosting Yönetimi
  • Sosyal Medya ve Dijital Reklam Süreçlerinin Yönetimi
  • e-Ticaret Sistemlerinin Kurulumu ve Yönetimi
  • Marka Tescil İşlemleri

gibi farklı birçok konuda destek ve hizmet sunmaktayız.

 

Markalarımız Projelerimiz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   


google-site-verification=Y7MSMd733N4xuJcdJp6z8F-K5xRqAynZx1FC45j6mrs Top