X
X
TRY

Trendyol İnfluencer Affialite Ajansı

AnasayfaTrendyol İnfluencer Affialite Ajansı

Merhaba,

Trendyol tarafından Instagram Fenomenlerine sunulan Trendyol Influencer Affialite Programına dahil olan ve Fatura Süreçleri için Ajans Arayışında olan Fenomenlere Ajans Hizmeti sunmaktan Mutluluk Duyuyoruz.

Süreçle alakalı olarak aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını Aşağıdaki Sunumlarda bulabilirsiniz. Aklınıza takılan diğer tüm detaylar ve Sözleşme Süreci için ise Whatsapp Destek Hattımıza yazabilirsiniz.

 

TRENDYOL AFFILIATE MARKETING NEDİR?

Affiliate Marketing birçok kişinin internet üzerinden kazanç sağlamasına olanak sağlayan pazarlama türüdür. Trendyol Affiliate Marketing sistemi üzerinden ödeme alabilmek için iş ortağı olarak faaliyet gösteren onaylanmış resmi ajanslardan birisi ile çalışmalı ya da bu konuda kendi şirketinizi kurmalı ve vergi mükellefi olmalısınız.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR

Trendyol üzerinde satışı yapılan ürün veya ürünleri paylaşarak satış yapılması gerekir. Satış sonrası değişen oranlardaki kazançlar hesabınıza yatacaktır. 

SİSTEME NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

Öncelikle başvurunuzun Trendyol tarafından onaylanması ve sözleşme aşamasına gelmesi gerekir. Sonraki aşamada Bian AJANS ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

 

İnfluencer Ajansı - akbalix

 


google-site-verification=Y7MSMd733N4xuJcdJp6z8F-K5xRqAynZx1FC45j6mrs Top